Kontakty SIMED s.r.o. Dvůr Králové nad Labem

Mapa České republiky - Dvůr Králové nad Labem
SIMED s.r.o.
Slovany 140 – mapa
544 01
Dvůr Králové nad Labem

tel: +420 499 321 877
fax: +420 499 321 707
e–mail: obchod@simed.cz | kontaktní formulář

Obchod

ing. Bil Jaroslav
tel.: 499 321 877, mobil: 725 005 930
e–mail: bil@simed.cz, obchod@simed.cz

Prodej, technické poradenství - ČECHY

Pitra Miroslav
tel.: 499 321 877, mobil: 725 005 927
e–mail: pitra@simed.cz, obchod@simed.cz

Prodej, technické poradenství - MORAVA

Petr Spielmann
mobil: 727 945 686,
e–mail: spielmann@simed.cz

Servis, vývoj

ing. Rejmont Zbyněk
tel.: 499 321 877, mobil: 725 005 929
e–mail: rejmont@simed.cz, obchod@simed.cz

Výroba, finance

Mareš Blahoslav
tel.: 499 321 877, mobil: 725 005 928
e–mail: mares@simed.cz, obchod@simed.cz

Náhradní díly

Zdeněk Musil
tel.: 499 828 604, mobil: 601 348 357
e–mail: musil@simed.cz, obchod@simed.cz

Napište nám

Pozn.: Zpráva bude odeslána na e–mail: obchod@simed.cz.


Sortiment




Sypače vozovek
Sněhové radlice
Nástavby na svoz komunálního odpadu
Nástavby na svoz bio odpadu
Silniční zametače
Samosběrné zametače Brock
Cisternové nástavby
Nosiče Holder a zimní-letní nástavby SIMED